У Чернігові відбулися змагання серед військових з рукопашного бою

20 березня в Чернігові за участі 9 команд, серед військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, відбувся відкритий чемпіонат з рукопашного бою.

Змагання проводились за підтримки Чернігівської обласної організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

Переможці визначались у семи вагових категоріях в особистій номінації та у загальнокомандному заліку.

Боротьба була запеклою — бої завершувались і больовими прийомами, і нокдаунами та, навіть, нокаутами.

— Майстерність росте з кожним роком. Сьогодні ми з суддями трохи похвилювалися — бої були чесні, але досить жорсткі, — розповів начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування «Північ»
підполковник Руслан Карпінський. — Також зазначу, що заняття та змагання з рукопашного бою є невід'ємною частиною підготовки військовослужбовців.