У Чернігові відбулася вистава-молитва “Тінь Марії”

Тінь Марії 2В перший день весни в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана актори-аматори  театрального проекту «Мистецтво в серця» продемонстрували глядачам виставу-молитву «Тінь Марії» за творами Ліни Костенко. Режисер — Ілона Троцька. 

Вистава присвячена останнім подіям в Україні. Вистава як молитва за тими, хто віддав своє життя за нашу свободу; молитва за живими, які оберігають священний вогонь народної революції; молитва за ще ненародженими, які будуть жити в прославленій, незалежній і здобутій у жертовній боротьбі державі…

– Ніхто не думав, що такі часи, як зараз, в Україні колись настануть, – поділилася думками режисер вистави Ілона Троцька (більш детально – на відео у сюжеті №3). –  Створенням цієї вистави хотіла нагадати ще раз людям: хто ми є? І неважливо, чи був там, на Майдані, хтось з рідних та знайомих – всі вони наші рідні й знайомі… Ще за кілька годин до початку вистави я своїм дівчатам сказала: “Неважливо, скільки глядачів прийде на нашу виставу – у нас є свої гдядачі: ті, хто поліг за нашу рідну країну…”

У відеоматеріалах нижче можете ознайомитися з окремими фрагментами вистави й стислою розповіддю (відео №3) про створення вистави-молитви режисера Ілони Троцької.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?