У Чернігові розповіли про особливості вступної кампанії 2019 року

Актуальні аспекти зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2019 році.

І хоча до іспитів ще начебто і далеко, але вже фактично розпочалась вступна кампанія до вищих навчальних закладів цього року.

Про це під час прес-конференції розповіли 21 січня в Чернігівській облдержадміністрації посадовці з освітянської галузі.

Директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва висвітлила питання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема, змін щодо термінів та умов нинішньої кампанії, зупинилася на впровадженні пілотного проекту з сертифікації педагогічних працівників, а також акцентувала увагу на нововведеннях, які започатковано цього року в рамках незалежного оцінювання та вступної кампанії взагалі.

Проректор з науково-методичної роботи Інституту післядипломної освіти ім.К.Ушинського (м.Чернігів) Ірина Лисенко охарактеризувала окремі аспекти державної підсумкової атестації.

А як стати студентом ─ розповів проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум»  імені Т.Г.Шевченка Анатолій Тимошенко. Окрім деяких особливих нюансів цьогорічної іспитово-вступної кампанії, фахівець надав майбутнім студентам і актуальні практичні поради щодо підготовки та успішної участі в подальшому навчальному процесі після закінчення загальноосвітніх шкіл.

Навигация по записям

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?