У Чернігові провели патріотичний урок

Чернігівська «Студентська Свобода» провела урок патріотичного виховання до 97-ї річниці з дня бою на залізничній станції «Крути». Захід відбувся для школярів 9 та 11-го класів однієї з чернігівських шкіл. 

Очільниця Чернігівської «Студентської Свободи» Маргарита Омеляненко розповіла учням про подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України. Свободівка наголосила, що їхній чин навічно залишиться в історії як символ національної честі.

– У більшості дітей від зацікавленості світилися очі, приємно було розповідати про героїзм наших студентів під Крутами 97 років тому, – поділилася враженнями націоналістка про проведені заходи. – Розказала учням школи про причини трагічної та героїчної сторінки в нашій історії, про протистояння військових сил майже в десятикратному розмірі та бойову витримку затятої націоналістичної молоді, провела паралелі з сучасними бойовими діями на сході. Розуміємо, що причиною смертей стала державна зрада Грушевського та Винниченка, які не турбувалися про наявність сильного потужного війська, думали лиш про підписання універсалів, але державу треба захищати, для чого необхідна армія. І коли не мали кого відправляти на захист, студенти зголосилися йти захищати землі України. Та, звісно ж, їхні смерті не були даремними. Сьогодні вони є тим стержнем, що дає сили для подальшої боротьби зі споконвічним ворогом української нації – Московією.

Ольга МИНЕНОК

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?