У Чернігові проведено конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції»

У Чернігові проведено художній конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції». Творчі роботи встановлені на сітілайтах міста.

Конкурс організовано та проведено громадськими організаціями за підтримки департаменту Чернігівської облдержадміністрації.

На конкурс було представлено 77 малюнків, які виконані в довільній графічній або у живописній техніці. Кожен учасник отримав подяку за участь або грамоту за призові місця у трьох номінаціях та вікових категоріях та подарунки.

Крім того, за результатами конкурсу виготовлена та розповсюджується соціальна реклама з малюнками учасників – листівки та плакати для встановлення на біллбордах та сітілайтах у громадських місцях.

Конкурсантам пропонували, але не обмежували, брали участь в конкурсі за такими номінаціями:

1) «Україна подолає корупцію» (декларування та пропагування ідеї права та законності, подолання засилля корупції, українське антикорупційне законодавство; уявлення про покращення якості життя в Україні внаслідок зменшення рівня корупції; впровадження світового та європейського досвіду в подоланні корупції; видатні українські дати, події, постаті у антикорупційній діяльності тощо).

2) «Світ говорить: менше корупції – краще життя» (стан, досвід, результати закордоння у подоланні та зменшення рівня корупції; вплив результатів антикорупційних заходів на розвиток бізнесу, економіки та рівень добробуту; видатні дати, події, постаті у закордонній антикорупційній діяльності тощо).

3) «Корупціонери руйнують державу» (негативний вплив корупції на українське суспільство, рівень добробуту, стан розвитку бізнесу та економічної діяльності; типові приклади корупційних діянь та їх негативні наслідки у різних сферах суспільного життя; покарання згідно українського антикорупційного законодавства; висміювання жадібності, зажерливості корупціонерів тощо).

Інформація про конкурс та альбом конкурсних малюнків (оновлюється) розміщені у соціальній мережі фейсбук: “Мистецтво – проти засилля корупції”, умови конкурсу ТУТ.

Сторінку художніх конкурсів патріотичного малюнку можна подивитися за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ,.

Конкурс організовано МГО «Асоціація безперервної фахової освіти «Атенеум» та проведено за підтримки таких установ та організацій:

– Департамент сім”ї, молоді та спорту ЧОДА Чернігівської обласної державної адміністрації (далі – ЧОДА), (у рамках проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету),

– Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні України та Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету Товариства сприяння обороні Україні по Чернігівській області,

– Благодійний фонд «Захистимо Україну!»,

– ГО “ВП ГО «Самооборона Майдану» в Чернігівській області”,

– Фундація Вільні люди,

– Культурно-мистецький центр “Інтермеццо”,

– ГО “Суспільна служба України”,

– ГО “Чернігівська правозахисна спілка”,

– ДЗМІ «Антикорупційний дайджест».

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?