У Бахмачі засудили дії «народних месників» за облиття лайном посадовця

Облитий днями лайном посадовець Бахмацької райради Чернігівської області за те, що встановив собі платню у 60 тисяч гривень, написав заяву до поліції. А місцева ВО “Батьківщина”, яку він представляє в районі, організувала засудження «народних месників» в кращих традиціях КПРС.

Про це повідомила регіональна організація ВО “Свобода” (м.Бахмач) у Фейсбуці.

Бахмацька районна організація ВО “Батьківщина”, заручившись підтримкою колишніх регіоналів, зібрала позачергове засідання Асоціації сільських і селищних голів Бахмацького району. Мета зібрання: засудити поведінку депутатів від ВО “Свобода” Володимира Брюховецького та Дениса Сергієнка по відношенню до чиновників.

Тільки “судді” – голова асоціації, а також 10 із 15 присутніх на засіданні сільських голів є колишніми регіоналами.

А саме: Гришко Наталія Борисівна (квиток члена Партії Регіонів №25-21643), Риженко Наталія Петрівна (квиток члена Партії Регіонів №25-21658), Тупа Олена Миколаївна (квиток члена Партії Регіонів №25-21687), Шуба Олександр Степанович (квиток члена Партії Регіонів №25-22894), Кудрявцева Людмила Петрівна (квиток члена Партії Регіонів №25-21727), Бондар Олена Олександрівна (квиток члена Партії Регіонів №25-22854), Вдовенко Леонід Васильович (квиток члена Партії Регіонів №25-21698); Осипенко Світлана Віталіївна (квиток члена Партії Регіонів №25-22979); Рибальченко Людмила Віткорівна (член Партії Регіонів квиток №25-22851), Дзюба Сергій Іванович (квиток члена Партії Регіонів №25-22969).

Так, дійсно, поведінка свободівців для регіоналів є “неприйнятною та недемократичною”.

П’ять років тому в недемократичний спосіб, за допомогою “коктейлів молотова”, свободівці робили Революцію Гідності на Майдані. Після цього, у ще більш недемократичний спосіб, знищували московську наволоч на Донбасі. В 2014 році у недемократичний спосіб вигнали з райради місцевого царя, який розвалив район. У недемократичний спосіб домоглися звільнення григорівського сільського голови, який планував передати будівлю місцевої церкви московським попам. Підтримали дмитрівчан, які звільнили селище від селищного голови. Домоглися звільнення начальника районного держгеокадастру, який на користь великих агрофірм більше року саботував надання учасникам бойових дій земельних ділянок. Організували волонтерський рух та за підтримки містян здійснили більше 40 поїздок на Схід. Відстоювали право громади на достойно медичну допомогу та поштове забезпечення, інколи теж у недемократичний спосіб. Змусили відповідати перед громадою керівників районної ради, які за 2018 рік розібрали собі на зарплати майже мільйон гривень бюджетних коштів на трьох.

А чи хоча би по одному з цих питань збирала бахмацька “Батьківщина” асоціацію?

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?