Тут не лише підвищують продуктивність, а й дбають про комфорт працівників

Діяльність фермерського господарства «Напорівське», що в Лукашівці Чернігівського району, за останній рік-півтора помітно змінилося у плані розвитку.

Тут поставили «з нуля» новий склад, купили новенького комбайна «Джон Дір» та дев’ятиметрову жатку до нього вітчизняного виробництва, а ще скористались вигідним кредитом й придбали навісний оприскувач.

«Я перед розгулом епідемії коронавірусу встиг злітати до Німеччини і там придивився для господарства комбайн. Крім комбайна, ми також купили трактор «Джон Дір», а ще –китайського «Юто» і сівалку до нього», – пояснює директор фермерського господарства «Напорівське» Григорій Ткаченко, стоячи біля новенького американця. – Все робимо для того, аби максимально вкладатися в строки збору та посівної». 

А ось і сам комбайн!

Григорій Ткаченко та комбайнер Василь Хоменко розповідають про переваги нової техніки

Василь Хоменко не приховує задоволення від роботи на такій техніці.

«До цього працював на «Доні», – говорить комбайнер. – Знаєте, комфорт і продуктивність – не порівняти! Цей збирає значно чистіше зерно, тут менші втрати, одним словом, це – як небо і земля». 

«Особлива гордість – жатка вітчизняного виробництва з шириною захвату 9,4 метра, – додає Григорій Михайлович. – Цей комбайн за такої жатки збирає близько 55 гектарів за день. Уміють наші робити, коли захочуть».

Як тільки в «Напорівському» справилися з соняшником, то одразу ж взялися за посів озимих.

Директор господарства бідкається, що дещо затягнув із строками. Втім, новий посівний агрегат «Амазон», який на думку Григорія Ткаченка, є одним із найкращих у світі, допомагає якісно посіяти озимину.

Цьогорічні ціни на сільгосппродукцію тішать фермера. Рентабельнішою культурою в господарстві досі залишається картопля. Про це — в окремій відеопублікації:

Текст: Віталій Назаренко

Відео: Сергій Кордик

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?