Триває битва сільгоспвиробників з рейдерами

На полях України триває велика битва за урожай. Але не за вирощування чи збір врожаю. А битва сільгоспвиробників з рейдерами.

На цьому акцентував увагу і народний депутат від Чернігівщини Олександр Кодола.

— Сьогодні набагато важче не виростити урожай, а відбитися від рейдерів, які ставлять під загрозу не тільки подальше існування розвинених і реально діючих підприємств, а взагалі економічну безпеку держави, — зазначає нардеп. — Таке рейдерське захоплення агрохолдингу “Росток-Холдинг” відбувається на Чернігівщині, на території мого виборчого округу в Ічнянському районі. 

Сьогодні Rostok-Holding Group – це один із найбільших агрохолдингів в Україні чиї підрозділи працюють в Сумській та Чернігівській областях.
Рішеннями районного суду в Харківській області, який дав дозвіл на арешт майна та вилучення документів, фактично зупинена діяльність всіх підприємств агрохолдингу, що тягне за собою тяжкі соціально-економічні наслідки. Зокрема, підприємство несе величезні збитки, бюджет України може недоотримати 100 мільйонів гривень. Зростає загроза соціального вибуху, адже кілька тисяч людей залишилися без роботи.

Я звертаюся до правоохоронних органів та Міністерства юстиції в структурі якого діє антирейдерська комісія, негайно зреагувати і не допустити неправомірних дій, направлених на рейдерське захоплення компанії. Ми не можемо допустити такого ганебного явища як рейдерство, що поширюється в Україні. Держава повинна захищати реальний сектор економіки, тих хто наповнює державний бюджет, тих, хто створює додану вартість, тих, хто платить податки! — закликав Олександр Кодола.

Далі — пряма мова:

Схожа публікація:

Рейдери знову атакують «Росток Холдинг»: під прицілом підприємство в Ічні

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?