Тренуватися добровольцям у військово-учбовому центрі «Десна» заборонили

S1240652Днями бійцям добровольчих батальйонів, які тренувалися в учбовому центрі Міністерства оборони «Десна», що дислокується на Чернігівщині, проводити практичні навчання заборонили. Відтак вишкіл з бойової підготовки та оволодіння всіма необхідними навичками для ведення війни з ворогом, в центрі «Десна» припинено.

Про це повідомили під час прес-конференції в Чернігівському Культурно-мистецькому центрі «Інтермецо» командир навчального підрозділу «Десна» Добровольчого українського корпусу (ДУК), один з ініціаторів запасного (резервного) батальйону ДУК на Чернігівщині «Беркут» (псевдо) та керівник ініціативної групи зі створення такого підрозділу, «Данський» (псевдо).

S1240659Представники Збройних сил України висунуло умови: якщо хочете займатися й надалі в учбовому центрі, то приєднуйтеся (вливайтеся) до лав Збройних Сил України.

S1240655

  • Такі умови для нас, звичайно, неприйнятні, − заявив «Беркут». – Ми не довіряємо керівництву Збройних сил, ми не хочемо бути на їхній матеріальній базі, бо забезпечення зброєю, амуніцією тощо знаходиться в армії на дуже низькому рівні.

Про це більше – у відео:

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?