ТОП-10 пісень українських виконавців 2018 року

ТОП-10 кліпів українських артистів в 2018 році: в фаворитах дебютанти Kazka і Maruv, а Винник і Вакарчук за бортом. Відеокліпи.
Кращі співак і співачка за однією з основних музичних версій України Олег Винник і Настя Каменських не попали до хіт-параду найпопулярніших кліпів українських артистів в YouTube за 2018 рік. Крім цього до десятки не потрапила найпопулярніша рок-група країни “Океан Ельзи” – незважаючи на те, що ця група вже втретє зібрали повний стадіон, а от кількість переглядів їх кліпів невелика.

Зате в ТОП-10 на перших двох місцях виявилися виконавці, які з’явилися лише рік тому. Йдеться про групу Kazka, чий кліп на пісню “Плакала” набрав найбільшу кількість переглядів цього року серед українських артистів – 84,7 млн.

А на другому місці — Maruv з кліпом на пісню Drunk Groov – 70,2 млн переглядів.

Лідери двох минулих років гурт “Время и Стекло”, у якого кількість переглядів обидва рази перевалювало за сотню мільйонів, на цей раз виявився лише на четвертому місці з піснею “Е, Бой”.

Ще один лідер подібного хіт-параду 2016- го року Монатік посів третє місце з кліпом на пісню “Глибоко …”, яку він заспівав разом з Надєю Дорофеєвою.

Замикає першу п’ятірку Світлана Лобода зі своїм хітом “Хлопець”.

Цікаво, що вперше в історії цього хіт-параду перше місце посіла пісня українською мовою і, також вперше, в десятку потрапила композиція англійською – вона посіла друге місце. Всі інші — російськомовні.

Ще один нюанс у тому, що в ТОП-10 відразу чотири артисти потрапили з двома піснями. Це – Світлана Лобода з кліпами “Хлопець” і SuperSTAR, Макс Барських з “Зроби голосніше” і “напівроздягнені”, Монатік з “Те, від чого без розуму” і “Глибоко”, а також Надя Дорофєєва. Також в десятку потрапила Оля Полякова з кліпом на пісню “Королева ночі” – у неї восьме місце.

Присутність даних зірок в цьому хіт-параді можна пояснити тим, що всі вони, в більшій чи меншій мірі популярні за межами України. А також те, що у більшості з них основна маса шанувальників, це молоді люди, які є основною аудиторією YouTube. Саме з цієї причини в десятці немає того ж Винника або Вакарчука у яких більш вікова аудиторія.

Kazka – Плакала – 84,7 млн переглядів

MARUV & BOOSIN – Drunk Groove – 70,2 млн переглядів

MONATIK & Надя Дорофеева – “Глубоко…”-43,1 млн

переглядів

Время и Стекло – Е, Бой – 42,3 млн переглядів

LOBODA — Парень – 40,8 млн переглядів

Макс Барских — Сделай громче – 25,4 млн переглядів

Оля Полякова — Королева Ночи – 24,7 млн переглядів

MONATIK – То, от чего без ума – 20,7 млн переглядів

Макс Барских — Полураздета (саундтрэк к фильму “Секс и ничего личного”) – 15,2 млн переглядів

Джерело

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?