«Такі організації треба підтримувати» — Олег Семінський

Чим швидше ми усвідомимо, що наркоманія є чумою ХХІ століття, тим більше шансів на майбутнє для наших дітей і нашої країни. Наркотики руйнують цілі сім’ї, ставлять за межу, а найстрашніше з усього це те, що наркоманія є хворобою молодих. Фактично ця чума позбавляє майбутнього не лише молодь, а цілу країну. У цьому переконаний нардеп від Чернігова Олег Семінський. 

«Сьогодні нарешті познайомився з прекрасними молодими людьми, які впродовж багатьох років займаються реабілітацією наркозалежних. У центрі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації під Черніговом мене вразила відкритість і щирість цих людей, а ще – та невимушена атмосфера дружби і взаємоповаги, яка панує серед волонтерів і вихованців», — написав він у себе на сторінці у мережі Фейсбук. 

Він також додав, що його команда вже досить тривалий час перебуває на постійному контакті з волонтерами центру, а сьогодні через благодійний фонд нардеп надав допомогу меблями, кавою та солодощами. 

Семінський висловив впевненість у тому, що, як мінімум, на рівні міста і, як максимум, на рівні держави необхідна розробка комплексних програм підтримки організацій, які займаються реабілітацією залежних людей. 

«На мою думку, їхні методи є значно кращими за методи лікування, запропоновані сучасною системою медицини», — пояснив нардеп. 

Олег Семінський заявив, що категорично не підтримує ініціатив з легалізації легких наркотиків.

Ось що він сказав із цього приводу:

«Волонтери центру стурбовані можливістю легалізації на законодавчому рівні легких наркотиків. Це – дійсно крок у нікуди, початок кінця, адже більшість наркозалежних починають саме з легких наркотиків. Моя позиція щодо цього категорична – жодної легалізації! Тільки боротьба з наркоманією, розвиток спорту та всебічна підтримка організацій, які борються з цією важкою хворобою суспільства».

Подробиці – у відео:

Проти легалізації наркотиків

«Такі організації треба підтримувати» — Олег Семінський про реабілітаційний центр для наркозалежних

Опубліковано Суспільний кореспондент Субота, 1 серпня 2020 р.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?