Такі діти повинні харчуватися за нижчими цінами — впевнені в прокуратурі

Прокуратура оскаржує в суді протиправні дії органів місцевого самоврядування щодо ненадання знижки з оплати харчування дітей з багатодітних родин.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Прокуратурою організовано вивчення стану законності при встановленні органами місцевого самоврядування розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Встановлено, що однією із сільських рад Сосницького району при прийнятті рішення про батьківську плату за харчування дітей у дитячому садку на 2018 рік, у порушення вимог ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», не передбачено пільгових умов оплати для вихованців із багатодітних сімей.

Ураховуючи, що дошкільний навчальний заклад відвідують діти з багатодітних сімей, прокуратурою пред’явлено позов до сільської ради про визнання бездіяльності з даного питання протиправною та зобов’язання вчинити певні дії.

Чернігівським окружним адміністративним судом 14.06.2018 позов прокуратури задоволено у повному обсязі, сільську раду зобов’язано на черговій сесії розглянути питання щодо надання знижки у розмірі 50 відсотків за харчування дітей із багатодітних сімей у дошкільному навчальному закладу.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?