Син Володимира Висоцького до цих пір не може пробачити Марину Владі

Днями в Єкатеринбурзі пройшов концерт, присвячений Володимиру Висоцькому, який 25 січня відзначив би своє 79-річчя.

У заході взяв участь син музиканта, Микита Висоцький. Після свого виступу він дав відверте інтерв’ю одному з видань, де розповів про свою стару образу на Марину Владі.

До кінця свого життя Володимир Висоцький був одружений на французькій актрисі Марині Владі. Вона стала третьою дружиною музиканта і згодом випустила кілька книг про його життя. Однак син Володимира Висоцького від актриси Людмили Абрамової, Микита, не згоден з баченням актриси. В інтерв’ю єкатеринбурзькому сайту «Е1» він зізнався, що досі ображений на Владі.

«Я до сих пір не приймаю багато чого з того, що написано у неї в книзі про батька. Там дуже багато несправедливого, того, що вона дізналася — немає від батька, а в книзі виглядає як його думка. Особливо, що стосується моєї сім’ї. Я цього досі прийняти не можу. Ці висловлювання вона мені до сих пір не пробачила. Рівно так, як і я не простив її за написане. Після цієї книги моєму дідові погрожували фізичною розправою, наприклад. Саме тому у нас з Мариною Владі виключно ділові стосунки — ми іноді змушені чимось займатися разом. Ми спадкоємці Висоцького, а тому змушені вирішувати якісь питання», — зазначив Микита Висоцький.

Джерело

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?