«Силу духу» демонструватимуть у Чернігові

У Чернігові 20 червня 2019 року відбудуться відбірні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування України у 2019 році проводиться VІІ Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Рішенням Організаційного комітету управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області визначено проведення 20 червня цього року відбірних змагань Спартакіади серед потерпілих на виробництві, які проживають у Чернігівській області на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігові з шести видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

Переможці відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях Спартакіади 18-20 вересня 2019 року у м. Ужгороді.

Всіх потерпілих на виробництві бажаючих прийняти участь у змаганнях Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області просить звертатися до відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за місцем проживання.

Навигация по записям

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?