Святий Миколай завітав до дітей, матері яких у колонії. ФОТОрепортаж

DSC_0115В Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№ 44) відбувся дитячий ранок «Подарунки Миколая». Розважальна театралізована програма для дітей була присвячена Дню Святого Миколая.

Про це повідомила редакції прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.

Святковий захід зібрав чимало гостей. Усі приїхали із святковим настроєм та подарунками, щоб привітати малечу і порадіти їхнім успіхам. Діти підготувались до свята з усією відповідальністю: одягли святкове вбрання та раділи гостям.

DSC_0069Малюки святкували свято разом зі своїми засудженими мамами, лісовими звірятками та іншими казковими героями. Пісні, хороводи та забави поєднали учасників свята в єдиний дружній колектив, де панували дитячий сміх та радість.

DSC_0136Для гостей свята та пенітенціаріїв це була нагода не тільки  зробити подарунки, але  й приділити малюкам увагу та поділися краплиною тепла і турботи. Новорічні свята – це казковий час, і завжди приємно долучитися до здійснення мрій тих, хто найбільше потребує підтримки та допомоги.

DSC_0091

DSC_0096

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?