Свято тих, чия професія – допомагати людям

У першу неділю листопада відзначають своє професійне свято — День працівника соціальної сфери — фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень.

Соціальна захищеність застрахованих осіб — основний напрям роботи управління, в структурі якого працює 124 висококваліфікованих спеціалісти, які своєю працею допомагають громадянам Чернігівщини отримувати матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю і пологами, за наслідками нещасного випадку на виробництві і професійного захворювання.

Тільки за 9 місяців цього року управлінням Фонду надано матеріальну допомогу по тимчасовій втраті працездатності 46 668 працюючим громадянам, яким виплачено понад 197 мільйонів гривень.

Серед них — 2096 становлять жінки, які отримали допомогу по вагітності та пологах на суму майже 51 мільйон гривень.

За рахунок коштів Фонду 578 застрахованих осіб отримали відновлювальне лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах України.

Під постійним піклуванням працівників Фонду знаходяться 3 222 потерпілих на виробництві та члени їх сімей, серед яких майже половина є особи з інвалідністю та 300 – внутрішньо переміщені особи. Всі вони щомісяця отримують гарантовані державою страхові виплати у зв’язку зі стійкою втратою професійної працездатності та інші види матеріальної допомоги. В цьому році сума таких виплат склала майже 60 мільйонів гривень.

Працівники управління та відділень поводять активну роботу по залученню людей з інвалідністю та потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації. Одним із популярних заходів щодо їх соціальної реабілітації є проведення спортивних змагань серед потерпілих на виробництві в Чернігівській області. Переможці обласних змагань брали участь у фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади потерпілих на виробництві «Сила духу», яка пройшла у вересні в м. Ужгороді. Наша команда здобула сьоме командне місце, а Надія Христюк стала абсолютною чемпіонкою з бомбаскету.

Успішна робота управління стала можливою завдяки налагодженій співпраці з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, соціальними партнерами з організацій роботодавців та Федерацією профспілкових організацій Чернігівської області.

Щиро вітаю колег, які працюють у соціальній сфері, застрахованих осіб, страхувальників та всіх тих, хто постійно вирішує проблеми наших громадян, які потребують турботи та підтримки, з Днем працівника соціальної сфери. Від усієї душі бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, радощів у житті. Низький уклін Вам за любов до людей та співчуття до них.

Володимир Нашиванько,

начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?