Священик змушував вірян молитися за Путіна

Священика УПЦ МП, який змушував вірян молитися за Путіна, усунули від служіння, повідомляє релігійно-інформаційна служба України.

У Качкарівці Бериславського району на Херсонщині звільнили настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці, який змушував парафіян молитися за Путіна.

Про це повідомив депутат Херсонської облради Ігор Йосипенко, інформує Релігійна правда з посиланням на Новий день.

“Шановні парафіяни храму, розташованого в Качкарівці Милівської ОТГ! Вас було почуто! Щойно митрополитом Новокаховським і Генічеським Філаретом було підписано указ про звільнення [настоятеля] єромонаха Іустіна (Юревича), з чим я вас і вітаю!” — написав він у групі “Милівська ОТГ” у Facebook.

У телефонній розмові Ігор Йосипенко підтвердив “Новому дню” достовірність цієї інформації.

Нагадає, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці єромонах Іустін (Юревич) змушує парафіян молитися за президента Росії Путіна і не дозволяє жодної критики на його адресу. Відверто антиукраїнська риторика священика налаштували проти нього все село.

Іустін Юревич є активним учасником російських православних інтернет-форумів та заходів РПЦ. Наприкінці січня 2020 року він виступав з доповіддю на Міжнародних різдвяних освітніх читаннях “Великая Победа: наследие и наследники” у Храмі Христа Спасителя в Москві.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?