Суд з привласнення 2 млрд грн не відбувся через неявку прокурора

27 січня в Дарницькому районному суді міста Києва повинен був відбутися суд з привласнення 2 млрд гривень Аграрного фонду. Але суд не відбувся. Як зазначив суддя — через відсутність представника інтересів держави, тобто прокуратури.

Про це повідомили на своїй сторінці у Фейсбук активісти з ГО «Об`єднання добровольців».

Судове засідання повинно було відбутися стосовно колишнього першого заступника Голови Національного банку України (головою Нацбанку у той час була Гонтарєва) Бориса Приходька та колишнього голови правління ПАТ “Аграрний фонд” Олександра Кірюка за частиною 5.ст.191 Кримінального Кодексу України — «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Зазначимо, що активісти кілька останніх місяців минулого року добивалися від Генерального прокурора, аби він зробив подання у Верховну Раду для скасування депутатської недоторканності щодо нардепа Бориса Приходька. Без скасування депутатського імунітету розгляд судового засідання з даного кримінального провадження був не можливим. Як відомо, згідно з прийнятими Верховною Радою змін до законодавства України, з 1 січня цього року дозвіл вищої законодавчої інституції на притягнення народного депутата до відповідальності не потрібен.

Але чому сьогодні не з`явилися на судове засідання представники прокуратури — поки що не відомо. Тож розгляд справи суддя призначив на 30 січня ц.р. Подробиці — у відео:

Засідання суду по кримінальній справі 753/11924/18 фігурантом якої є крадій Борис Приходько перенесено. Уважно спостерігаємо далі.

Опубліковано Вадимом Йовенком Понеділок, 27 січня 2020 р.

 

Війну «договорнякам» у владі оголосили братчики-добровольці

 

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?