Створено ще один відеокліп на суперхіт «Батьку мій»

На крилах пісні. Щойно талановита Надія Бойко зі Львова створила нове чудове, дуже зворушливе, світле відео на відому пісню поета Сергія Дзюби та композитора Бориса Раденка «Батьку мій».

Ця пісня отримала тисячі відгуків від слухачів з усієї України та закордону, від людей на всіх континентах, отож і справді стала народною! А нещодавно вона отримала й офіційне визнання, як «Пісня року» у прекрасному, проникливому виконанні заслуженого артиста України Павла Мрежука, лауреата Міжнародної премії української пісні імені Василя Симоненка.

«Це – пісня для всіх поколінь, бо вона викликає трепет і світлий смуток у кожної людини, яка дійсно щиро любить і шанує своїх дорогих батьків. І це – справжній гімн Батьку, – переконаний Павло Мрежук. – Нічого подібного я ніколи раніше не чув. Так, народна пісня. Геніальна! Тож дуже вдячний своїм чудовим друзям Борисові Раденку та Сергієві Дзюбі, а також «хрещеному батьку» цієї пісні – народному артисту України Андрієві Демиденку за те, що довірили саме мені взяти цей неперевершений, неповторний шедевр до свого репертуару. І я бачив, з яким хвилюванням цю пісню сприймають усі люди!»

Як відомо, спочатку пісня прозвучала у виконанні композитора Бориса Раденка, і вже те перше родинне відео (пісню присвячено татові поета Сергія Дзюби – Віктору Гавриловичу Дзюбі), котре зробив журналіст із Чернігова Сергій Кордик, викликало позитивні емоції на популярних порталах і в соціальних мережах.

Потім пісню «Батьку мій» почав зворушливо співати Павло Мрежук, щоразу викликаючи теплі овації й розчулені вигуки «Браво!» та «Біс!» на всіх своїх концертах. А в Інтернет потрапило відео з його участі в ювілейному творчому вечорі «Примчу на білому коні» народного поета України Сергія Дзюби у рідному Чернігові.

І ось тепер маємо новий яскравий відеокліп від Надії Бойко, напрочуд щирий та людяний, добрий, наскільки взагалі доброю можу бути Людина!

Тож від усієї душі вітаємо авторів та виконавця такої прекрасної пісні з безумовним успіхом та зичимо їм нових творчих вершин. Дякуємо, дорогі друзі, за Ваше велике і шляхетне Подвижництво, за справжній Патріотизм на благо України, за Ваші дивовижно чуйні, проникливі та небайдужі серця!

Віктор Береговий

На знімку: Батько автора слів Сергія Дзюби – Віктор Гаврилович Дзюба

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?