Співробітника СІЗО спіймали на “гарячому”

Завершено розслідування кримінального провадження за фактом незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів працівником слідчого ізолятора, інформують у прокуратурі Чернігівщини.

У липні поточного року УСБУ в Чернігівській області спільно з прокуратурою Чернігівської області викрито одного із інспекторів державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор», який налагодив схему збуту наркотичних засобів в місця позбавлення волі.

Співробітника СІЗО викрито правоохоронними органами в момент перетину контрольно-пропускного пункту № 1 установи ув’язнення, де у нього виявлено та вилучено особливо небезпечні наркотичні засоби у великих розмірах та психотропні речовини, які були пофасовані та упаковані в пачки з-під цигарок з метою їх збуту особам, які тримаються в слідчому ізоляторі.

Дії правоохоронця кваліфіковані за ч. 2 ст. 307 КК України як незаконне придбання та зберігання з метою збуту наркотичних засобів та особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах та психотропних речовин.

Досудове розслідування кримінального правопорушення завершено 26.10.2018, обвинувальний акт направлено до Новозаводського районного суду м. Чернігова для розгляду.

В контексті. Покарання за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, визначено у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?