Соціалісти прийняли рішення і готові до дій

У столичному Палаці спорту соціалісти провели свій загальнонаціональний з’їзд.

Переломний момент

Як зазначив у своєму виступі голова СПУ Ілля Кива, цей з`їзд знаменний тим, що він має переломний відлік як в часі, так і по тих рішеннях, які були прийняті його учасниками.

─ Наша країна мусить пройти шлях очищення заради майбутнього наших з вами дітей, ─ підкреслив голова СПУ. ─  На нашій землі немає місця злодіям, корупціонерам і олігархам. Пора навести порядок, і зробити це можна тільки «залізною рукою» і тільки з залізною волею!

Ілля Кива назвав головні рушії свого соціалістичного руху: віра в перемогу, незламна воля, єдність сил, для яких честь, совість і справедливість залишаються необхідними критеріями у наведенні порядку в країні, проведенню відповідних змін у всіх галузях суспільного життя.

Окремо очільник СПУ визначив місце та роль профспілок, які на його думку повинні пройти очищення та серйозне реформування. Адже відомо, що у світі профспілки — це двигун боротьби за справедливість, за права трудящих. У нас — це інструмент перерозподілу фінансових потоків по кишенях чиновників.

─ Потрібна «свіжа кров»! Підняти профспілки в нашій країні зможуть тільки молоді, патріотичні і сповнені почуттям справедливості люди, ─ зазначив Ілля Кива.

На з`їзді виступили і представники вразливих верств населення. Ольга Таран від Українського товариства глухих (УТОГ) та Владислав Обертайло від Українського товариства слабозрячих (УТОС) стисло розповіли про проблеми, які існують серед цих категорій людей, подякували Іллі Киві за наділену увагу до вирішення проблем, що накопичилися за останні роки у діяльності цих товариств.

У свою чергу, звертаючись до представників УТОГ та УТОС, Ілля Кива зуважив: «Ваша присутність в партії допоможе нам, які бачать, прозріти і зрозуміти світ, в якому ви живете. Ми повинні вибудовувати систему взаємовідносин і ви станете нашими провідниками».

Учасники з`їзду одноголосно проголосували за висунення  голови Соціалістичної партії України Іллі Киви кандидатом на пост президента України. Вибори, нагадаємо, відбудуться навесні наступного року.

«Для мене це величезна відповідальність. Я буду робити помилки, хочу вам відразу про це сказати. Але я буду боротися, буду працювати над собою. І я знаю, що з вашою підтримкою ми обов’язково переможемо. Можу вам сказати точно, і в цьому ви можете мені довіряти, — я ніколи не зраджу. Батьківщина в мене одна. Я клянусь вам бути чесним і відданим своїй країні», — підкреслив тепер вже не лише як керівник СПУ, а й як кандидат у президенти України Ілля Кива.

Учасники з`їзду СПУ проголосували за затвердження нової символіки партії, яка, на відміну від попередньої «червоної троянди», зображує сильний і вольовий кулак.

 «Змінюється курс, змінюється напрямок нашої партії. Ми будемо боротися. Кулак завжди уособлював боротьбу і єдність. Цей кулак – запорука перемоги над злом, корупцією, злочинністю. Кулак – це те, що збереже наше майбутнє», — зазначив Ілля Кива.

Довіра

Серед важливих для Соціалістичної партії рішень, які прийняті на з`їзді, це надання офіційних повноважень Іллі Киві діяти від імені всієї партії під час виборчого процесу, у т.ч. і місцевих виборів.

«Соціалістична партія України ─ очистилася, зміцнилася і оновилася. Ми готові брати участь в політичних перегонах країни і змінювати Україну на краще!» ─ акцентував увагу  Ілля Кива.

Усією командою до соціалістичних лав

Несподіванкою для керівництва СПУ стала цікава подія. Напередодні з`їзду соціалістів Чернігівський народний хор «Діти війни», які є складовою багаточисельної Всеукраїнської організації «Діти війни», в повному складі увійшов до Соціалістичної партії. До речі, Чернігівська організація СПУ ─ одна з найчисельніших делегацій на нинішньому партійному з`їзді.

Учасники хору продемонстрували присутнім на з`їзді кілька музичних номерів із свого репертуару.

Чернігівська делегація прибула на з`їзд своєї партії СПУ

А всього на з`їзді Соціалістичної партії України взяло участь понад 2,5 тисяч учасників з різних регіонів України.

Більше фотознімків можете подивитися за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?