«Сіверські» танкісти відточують бойові навички 

Тактичні навчання з бойовою стрільбою тривають на загальновійськовому полігоні Чернігівщини. Тут особовий склад окремої танкової Сіверської бригади оперативного командування «Північ» відпрацьовує завдання в умовах, наближених до реально бойових.

Стартували масштабні бригадні тренування з ротно-тактичних навчань.

—Після розгортання в бойовий порядок за сигналом відбулося введення в бій головних сил, де перша танкова рота вийшла на рубіж із завданням нанести максимальних втрат умовному противнику, не допустити його просування в глибину оборони та бути готовою до здійснення контратаки  супротивника. Мета дій: відновлення переднього краю оборони першого ешелону, — розповідають військові про поставлені завдання, які були успішно реалізовані на практиці. 

Не менш вдалим був і наступний етап – батальйонні тактичні навчання. Тут задіяли і реактивну артилерію, й інженерні підрозділи, і розвідку.

Загалом же у ході навчань було перевірено злагодженість підрозділів, практичні навички особового складу під час виконання бойових завдань. Навчання проводяться з метою удосконалення практичних навичок командира і штабу батальйону у прийнятті рішень за різних умов обстановки, управління підпорядкованими підрозділами та вогнем під час виконання бойових завдань в умовах обмеженої видимості.

Командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний особисто перевірив рівень єдиного розуміння бойової задачі командирами батальйонів і рот.

— Одним із завдань подібних навчань є виховання в особового складу наполегливості, самостійності в прийнятті ріше лості, — зазначив керівник.

Навчання є етапом підготовки до тренування у складі бригади. Однак вже зараз командування ОК «Північ» відзначає, що танкові підрозділи до виконання завдань за призначенням готові.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?