Що не можуть поділити дві танкові бригади?

На Чернігівщині танкісти продовжують демонструвати свої професійні навички. Змагання відбуваються на базі загальновійськового полігону і беруть в ньому участь військові танкових взводів Сухопутних військ Збройних Сил України.

— Нам пощастило. Змогли скоригуватися. Стріляли останніми, — розповідає лідер команди танкістів з Чернігівщини Роман Приходько, — Жереб так випав. Ми побачили всі недоліки, які допускали суперники, внесли корективи і виконали завдання успішно.

Лідерами до останнього, сьогоднішнього дня змагань на кращий танковий взвод Сухопутних військ підійшли воїни 1-ї окремої танкової бригади з “Півночі”. Третя доба – вони “взяли” пістолетну швидкісну стрільбу з танків та були другими на надважкій півторакілометровій смузі перешкод. В спину їм дихають представники “Сходу” – “сімнадцятка”.

— Ми змогли “потренуватися” в ООС. Там, у схожих змаганнях, стали кращими. І тут стараємося, — зазначив командир 17-ї окремої танкової бригади полковник Олег Миколайчук.

Вирішальним конкурсом змагань стане комплексне тактичне завдання — тут танкісти мають показати усі свої вміння. Підсумкові результати стануть відомими у суботу, тоді ж переможці отримають нагороди.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?