Що нам приготувала природа серед тижня

У середу, 20 березня, в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У північних областях можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі становитиме -2…+7 градусів, удень +2…+16. Вітер змінних напрямків, переважно північний, західний, північно-західний, північно-східний і південнозахідний, 1-7 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно дощова погода. Вночі температура повітря складе +1…+4 градуси, вдень – від +7 до +10. Вітер західний, північнозахідний, південно-західний і північний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть 0…+ 5  градусів, удень повітря прогріється до +8…+16. Вітер північнозахідний, західний, південно-західний і північний, 1-6 м/с.
У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова – без опадів. Уночі температура повітря складе +1…+7 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +9 до +16. Вітер північний, північно-східний, південно-східний та східний, 1-7 м/с.
У східних областях буде хмарно з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до 0…+3 градусів, денна температура повітря складе +11…+14. Вітер північно-східний, східний, південно-східний та північний, 1-5 м/с.
У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -2…+3 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +2…+12. Вітер західний, північнозахідний і південно-західний, 1-4 м/с.
У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +1…+4, вдень – до +8…+9 градусів. Вітер переважно західний, північно-західний і південно-західний, 1- 4 м/с.
У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0…+5 градусів, удень – від +9 до +13. Вітер північно-західний, західний, південно-західний і північний, 1-6 м/с.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?