Що нам приготувала природа на вівторок?

16 червня в Україні переважатиме мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується дощова погода, за даними Sinoptik.ua. У східних, місцями в північних і центральних областях – без опадів. Температура повітря вночі складе +12…+22 градуси, вдень +21…+30. Вітер змінних напрямків, переважно північно-західний, північний, північно-східний, південно-східний та східний, 1-6 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. У Сумській і Чернігівській областях – без опадів. Уночі градусники покажуть до +17…+20, удень температура – від +25 до +28 градусів. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 2-5 м/с.

У південних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні висока ймовірність дощу за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +16…+21 градус, удень повітря прогріється до +24…+29. Вітер північно-східний, східний, південно-східний та північний, 1-5 м/с.

У Криму прогнозується мінлива хмарність. На півострові можливий невеликий дощ. У Керчі, Євпаторії опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +17…+20 градусів. Денна температура повітря складе від +22 до +27. Вітер східних, північно-східних, південно-східних і південних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях прогнозується хмарна погода, в регіоні – без опадів. Уночі температура повітря складе від +17 до +22 градусів, денна – від +26 до +31. Вітер південно-східний, східний і південний, 2-6 м/с.

У західних областях – переважно хмарна погода. У регіоні буде дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +12…+17 градусів, удень стовпчики покажуть +21…+26. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-6 м/с.

У Карпатах очікується хмарна погода, в регіоні буде дощова погода. Температура повітря вночі до +16…+18, удень – до +21…+23 градусів. Вітер переважно північно-східний, східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях буде мінлива хмарність. У регіоні прогнозується дощова погода. У Полтавській області – без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +16…+19 градусів, удень – до +24…+30. Вітер північно-східний, східний, південно-східний та північний, 1-5 м/с.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?