Що нам обіцяє природа на четвер

20 червня в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується суха погода, за даними Sinoptik.ua. У західних областях і в Криму можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +13…+23 градуси, вдень – +23…+35. Вітер змінних напрямків, переважно східний, південно-східний, південно-західний, північно-східний, північний і південний, 1-6 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода. Вночі повітря охолодитися до +17…+20 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до +27…+30. Вітер південно-східний, східний, північно-східний і південний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +19…+23 градуси, вдень повітря прогріється до +28…+32. Вітер східний, північно-східний, північно-західний і північний, 1-4 м/с.

У Криму переважатиме мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Красноперекопську можливий невеликий дощ за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +19…+23 градуси. Денна буде коливатися від +31 до +35. Вітер північний, північно-західний, північно-східний і східний, 1-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +17…+20 градусів, денна температура повітря складе +27…+31. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +13…+20 градусів, удень підніметься до +23…+28. Вітер східних, південних, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі до +16…+19, удень до +24…+26 градусів. Вітер переважно південних, східних, південно-східних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +17…+20 градусів, удень – від +26 до +31. Вітер північний, північно-східний і східний.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?