Що діється на автошляхах Чернігівщини

29 грудня станом на 17 годину на дорогах Чернігівської області працювало 68 одиниць техніки та 83 працівники підрядних організацій. Техніка здійснювала обробку покриття матеріалами проти ожеледиці.

Автошляхи впродовж дня дорожники посипали понад 600 тоннами ПСС та близько 40 тоннами чистої солі.

Станом на 17:00 покриття мокре.

В окремих районах техніка продовжує працювати.

Денна температура по області сьогодні становила -4..1°C. На вечір та ніч синоптики прогнозують -5..0°C, без істотних опадів. За повідомленням Укргідрометцентру, 29-30 грудня на дорогах країни, крім півдня, можлива ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).

Шановні водії! За ускладнення погодних умов (коливання між плюсом і мінусом, висока вологість, опади, і як наслідок – ожеледиця) швидкість необхідно знижувати, уникати різких поворотів та ризикованих маневрів, тримати дистанцію з іншими автівками. Враховуйте, що гальмування на мокрій та слизькій дорозі може бути дуже тривалішим. Можна не встигнути зупинитися перед пішоходами та іншими авто. Автівки вже давно мають бути перевзуті у зимове! Водіям вантажівок рекомендуємо використовувати ланцюги проти ковзання.

На час погіршення погодних умов дорожнє господарство області знаходитиметься у режимі цілодобового чергування.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: (0462) 661893 – зі стаціонарного; 0952714374 – з мобільного.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?