Ще одну романтичну пісню про кохання створили автори

«Твоїх очей барвінки». Так прекрасно називається нова пісня, яку створили відомий поет Сергій Дзюба та заслужений артист України, композитор і співак Ярослав Музика.

Це – вже друга їхня спільна робота. Адже результатом творчого співробітництва талановитих митців стала гарна «Пісня про Чернігів» (слова Олени Терещенко і Сергія Дзюби, музика Ярослава Музики), котру блискуче виконує заслужений артист естрадного мистецтва України Віктор Гембара. Пісня отримала значний резонанс, причому не тільки на Чернігівщині, а й далеко за межами України – відгуки надійшли з десятків держав на всіх континентах.

І ось – ще одна прониклива, задушевна та романтична пісня, яку виконує композитор Ярослав Музика. Співає не лише голосом, а серцем і душею. Тому виходить дуже щиро, яскраво й чарівно. Це – справжній гімн Коханню та Красі. Жінка тут поставлена на найвищий п’єдестал! Варто відзначити й чудове відео, яке дійсно хочеться дивитися, захоплюючись вродою героїні та мальовничими морськими краєвидами.

Тож тільки-но нова пісня «Твоїх очей барвінки» зазвучала в Інтернеті, на Ютубі та популярних українських і зарубіжних порталах, як одразу ж з’явилися відгуки на неї.

«Це – вибух найсвітліших емоцій від високості пристрасного кохання! Вагомі слова, глибоко душевна музика, потужне і яскраве виконання, чуттєве відео. Так, це – прекрасна пісня! Браво, мої творчі й талановиті друзі!» – пише Галина Запорожченко з Миколаєва.

«Чудова пісня! Теплі, задушевні та ліричні слова гармонійно поєдналися з дуже ніжною, романтичною мелодією. І як довершення цьому – потужне, щире виконання. Браво, друзі! Тричі браво!!!» – відгукнулася Надія Бойко зі Львова.

«Чарівна й дуже зворушлива пісня! Щаслива та жінка, якій пишуться такі ніжні слова, проникнуті палкими почуттями та вірністю! То вітаю з прем’єрою пісні та бажаю їй широкого розкрилля!!!» – така думка Катерини Каленіченко з Дніпра.

«Серьожо, коли ти і твоя така ж талановита дружина Танюша народилися, то, без перебільшення, Бог поцілував вас у чоло не раз, а трикратно! Будьте здорові та щасливі. І нехай ваш талант розквітає ще пишніше й радує людей новими барвами!» – побажала Ніна Калібовець із Варви.

Що ж, вітаємо авторів із таким успіхом! На мою думку, ця пісня на слова народного поета України Сергія Дзюби стане справді народною і незабутньою.

Твоїх очей барвінки

Музика Ярослава Музики, слова Сергія Дзюби

Любов моя – мов пісня,

Як цвіт жоржини пізній, –

Коштовна, як коралі,

Хвилююча така.

Щасливий той, хто прагне

Любов пізнати справжню,

Хто йде у ясні далі

Удвох: в руці – рука!

Приспів:

Тобі – одній на світі, найріднішій,

Жаданій, милій, зірці найсвітлішій, –

Свою любов несу, не розплескаю,

Щоб знала, як тебе одну кохаю!

Любов моя – мов лебідь,

У світанковім небі

Великі білі крила

Розкине навесні.

Твоїх очей барвінки

Так весело і дзвінко

Щоночі і щоднини

Всміхаються мені!

Авторка тексту: Ганна Маджуга

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?