Ще одна команда з Чернігова стала чемпіоном України!

Футбольна команда «Юність-U-17» з Чернігова вперше виграла на чемпіонаті України, щойно повідомив редакції директор дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» Геннадій Прокопович.

20 червня чудовий подарунок шанувальникам футболу зробила чернігівська команда «Юність».

У фінальних змаганнях на чемпіонаті U-17 дитячо-юнацької футбольної ліги України чернігівська команда «Юність-17» отримала перемогу з рахунком 2:1. Футболісти з Чернігова отримали перемогу над командою «Гірник» із Кривого Рогу.

Фінальні змагання проходили у м. Тернопіль.

Кращим захисником визнаний Андрій Гойса. А кращим гравцем турніру — Кузьменко Павло Кузьменко.

«Це неймовірно, але факт! Такого ще жодного разу не було в історії Чернігівщини! Адже кілька днів тому інша команда нашої школи «Юність-U-14» теж стала чемпіоном України», – підкреслив  Геннадій Прокопович.

Відтепер, як зазначив Геннадій Прокопович, для чернігівської футбольної команди відкриваються перспективи грати у футбольних клубах вищої ліги.

Нагадаємо, що 8 червня чернігівські футболісти команди «Юність-14» з рахунком 2:1 обіграли команду “Зірка” з м. Кропивницький і стали чемпіонами України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів вищої ліги в категорії U-14.