Ще чотири громади Чернігівщини визнані спроможними

3 березня Кабінет Міністрів України визнав спроможними 63 об’єднані територіальні громади. На Чернігівщині це Вихвостівська громада (Городнянський район), Понорницька ОТГ (Коропський район), Талалаївська громада (Ніжинський район) та Киселівська ОТГ (Чернігівський район).

Про це повідомили в Чернігівському РВ АМУ Офіс реформ у Чернігівській області.

До переліку потрапили ОТГ, які провели перші вибори депутатів та голів у 2019 році. На жаль, не усі вони передбачені у чинних перспективних планах територій громад областей. А це необхідна умова для переходу на прямі міжбюджетні відносини вже у 2020 році. Разом з тим триває процес внесення змін до перспективних планів областей.

Асоціація міст України підтримує громади, які пройшли всі етапи об’єднання та приєднання відповідно до законодавства. Наступний крок – перехід громад на прямі відносини з Держбюджетом. Для цього необхідно внести зміни у Закон України  «Про державний бюджет України на 2020 рік».

Нагадаємо, Асоціація міст України наголошувала на необхідності врахування у Законі України «Про державний бюджет України на 2020 рік» переведення на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом об’єднаних територіальних громад, які провели вибори у 2019 році, та громад утворених навколо міст обласного значення.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?