Сергій Теребун — лауреат премії імені Михайла Коцюбинського

19 серпня 2020 року на засіданні комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського були названі цьогорічні лауреати премії. Шляхом таємного голосування члени комісії на чолі із заступником голови облдержадміністрації Андрієм Подорваном визначили переможців.

У номінації «Музичне мистецтво» лауреатом мистецької Премії ім. М.Коцюбинського 2020 року став заслужений діяч мистецтв України, генеральний директор — керівник художній Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергій Теребун.

Члени високоповажної комісії підкреслили значний особистий внесок Сергія Івановича у розвиток та популяризацію музичного мистецтва Чернігівщини. Колектив філармонійного центру вітає свого керівника із заслуженою нагородою!

Також лауреатами премії ім. М.Коцюбинського за 2020 рік стали: у номінації «Поезія» – Ольга Батьковська; у номінації «Проза» – Віталій Божок; у номінації «Народознавство» – Катерина Лісовенко; у номінації «Театральне мистецтво» – Інна Сергієнко; у номінації «Декоративне та образотворче мистецтво» – Оксана Корнієнко.

Вручення премії відбудеться 17 вересня у музеї-заповіднику М.Коцюбинського під час урочистостей з нагоди 156-річчя від дня народження письменника.

Премія призначається з метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, який тривалий час жив, працював і похований у м. Чернігові, та задля відзначення найбільш високохудожніх літературних, мистецьких і наукових досягнень, пов’язаних із Чернігівщиною.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?