Секретом здорової паски поділився лікар-онколог

У Чернігівському обласному онкологічному диспансері вже стало доброю традицією вітати пацієнтів та лікарів із найсвітлішим святом весни – світлим Христовим Воскресінням.

Якщо раніше паски дарували меценати, то цього року в медзакладі прийнято рішення спекти пасхальні вироби власноруч. Тож вже із самого ранку п’ятниці в онкодиспансері чаклували на кухні – зі спокоєм, любов’ю та добром у серці готували 150 пасок, якими пригостять у Великдень мирян, котрих доля змусила зустріти свято на лікарняному ліжку.

Процесом приготування великодньої випічки особисто керував головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб.

Він розповів, що підготовка до святкування почалася заздалегідь: рецепт паски обрали саме такий, щоб випічка нагадувала домашню, кухарі його доопрацювали, потім придбали потрібні інгредієнти і з чистими намірами взялися до роботи. На приготування пасок пішов пуд борошна – тобто 16 кг.

− Головний секрет паски, що приносить здоров’я, – це світлі думки про одужання наших пацієнтів. Нехай та тепла енергетика, яку ми вклали у процес приготування головної Великодньої страви, надасть сили, наснаги, віри у світле майбутнє. Здоров’я всім! – звернувся до вірян головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб.

Рецепт здорової паски:

Борошно – 1 кг

Дріжджі пресовані – 50 г

Масло вершкове – 100 г

Цукор – 300 г

Молоко – 300 г

Олія соняшникова – 50 г

Яєчні жовтки – 10 шт.

Родзинки, ванілін

По дрібці здоров’я, добра, благополуччя, успіхів, надії, віри і любові.

Уляна Ковальчук

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?