Що відбувається на північному кордоні України

Протягом останньої доби (31.11.-01.12) змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, інформує помічник начальника прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.

Обстановка залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 5,4 тис. осіб та 1,4 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення кількості пропущених через державний кордон громадян на 9%. Через державний кордон не пропущено 14 осіб, з яких 13 – громадяни Росії, що не змогли підтвердити мету свого перебування в Україні або не мали фінансового забезпечення свого перебування.

До адміністративної відповідальності за порушення законодавства України з прикордонних питань притягнуто одну особу, яку оштрафовано на 119 гривень.

 

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?