Що приготувала Україні природа серед тижня

9 травня, у середу, в Україні буде переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується дощова погода. У північних, східних і центральних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +9…+17 градусів, удень +18…+26. Вітер змінних напрямків, переважно південний, східний, північний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с, іноді в південних областях короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях очікується хмарна погода. У регіоні переважно сухо. Вночі температура повітря складе +13…+17 градусів, удень — від +22 до +26. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-5 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощова погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13…+16 градусів, удень повітря прогріється до +18…+24. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-8 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується дощова погода. Вночі температура повітря складе +13…+ 15 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +18 до +21. Вітер південний, південно-східний, північно-східний і східний, 1-6 м/с.

У східних областях буде хмарно. У регіоні очікується суха погода. Вночі до +14…+17 градусів, денна температура повітря складе +21…+26. Вітер східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +9…+16 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +18…+26. Вітер східний, північний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі до +12…+16, удень — до +22…+24 градусів. Вітер переважно східний і північно-східний, 1-4 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У центральних областях — хмарна погода. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12…+15 градусів, удень — від +22 до +26. Вітер східний, північно-східний і північний.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?