Що приготувала Україні природа на вихідні

5 і 6 травня в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни в суботу і в неділю буде суха погода. Місцями в центральних областях і в Криму висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі складе +8…+20 градусів, удень +18…+31. Вітер змінних напрямків, переважно південно-східний, північний, північно-східний і східний, 1-6 м/с, за даними за даними Sinoptik.ua.

У північних областях — мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Уночі від +13 до +17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +22…+30. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-6 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі від +12 до +20 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24 … + 31. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-6 м/с.

У Криму — переважно мінлива хмарність. У суботу і в неділю в Керчі, Феодосії, Ялті опадів не передбачається. У суботу в Красноперекопську, в неділю в Севастополі, а в Сімферополі, Євпаторії протягом усіх вихідних висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі в межах +14…+18 градусів, удень — до +23…+28. Вітер східних, північно-східних, південно-східних і північних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. Температура вночі +11…+19 градусів. Денна температура повітря складе +27…+30 градусів. Вітер східних, північно-східних і північних напрямків, 1-5 м/с.

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +8…+17 градусів, удень +18…+29. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-6 м/с.

У Карпатах — сонячна погода. В суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі від +12 до +14, вдень — від +22 до +26 градусів. Вітер північний, східний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде без опадів, у неділю можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13…+17 градусів, удень +22…+29. Віт

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?