Що приготувала Україні природа на неділю, 25 червня

25 червня в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни у неділю буде переважно суха погода. У Карпатах опадів теж не передбачається. Температура повітря вночі складе +9…+21 градус, удень +19…+31. Вітер змінних напрямків, переважно північний, північно-східний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с, у східних і південних областях короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У неділю буде переважно суха погода. Вночі від +12 до +17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +18…+25. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У неділю буде переважно суха погода. Вночі від +17 до +21 градуса, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24…+31. Вітер південний, південно-західний, західний, північний і північно-західний, 1-6 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У Криму – переважно хмарна погода з проясненнями. На півострові буде суха погода. Температура повітря вночі в межах +15…+21 градуса, вдень – до +25…+29. Вітер західних, північно-західних, північних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У неділю – без опадів. Температура вночі +13…+20 градусів. Денна температура повітря складе +24…+28 градусів. Вітер західних, південно-західних, північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У неділю – без опадів. Температура повітря вночі до +9…+19 градусів, удень +19…+30. Вітер північний, західний, південно-західний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У неділю в регіоні буде без опадів. Температура повітря вночі від +11 до +16, удень – від +26 до +28 градусів. Вітер північний, північно-західний, західний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні йтиме дощ, у неділю – без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +15…+19 градусів, удень +21…+31. Вітер північних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?