Що приготувала природа Україні на вихідні?

17 і 18 березня в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни в суботу та в неділю буде переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі складе -12…+15 градусів, вдень -15…+22. Вітер змінний, переважно північний, північно-східний, східний, північно-західний, південний та південно-західний, 1-10 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях – хмарна погода. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно сніжна погода. Уночі від -12 до 0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах -9…-1. Вітер північний, східний і північно-східний, 1-10 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і неділю в регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Вночі від -5 до +11 градусів, вдень стовпчики термометрів піднімуться до -7…+18. Вітер переважно західний, північно-східний, північно-західний, південний і південно-західний, 1-8 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається. У неділю в Ялті, Феодосії, Керчі, Красноперекопську можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі в межах +4…+15 градусів, удень – до +6…+22. Вітер південних, західних, південно-західних і південно-східних напрямів, 1-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі -1…+6 градусів. Денна температура повітря складе -7…+8 градусів. Вітер південний, південно-західний, північно-західний і північно-східний, 2-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У суботу і в неділю в регіоні переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі до -12…+6 градусів, вдень -15…+1. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-9 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У суботу і в неділю в регіоні очікується дощ зі снігом. Температура повітря вночі від -10 до +9, удень – від – 13 до +8 градусів. Вітер переважно північний, північно-східний, східний і південно-західний, 1-9 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і неділю в регіоні очікується сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -9…+6 градусів, вдень -9…+12. Вітер переважно північних, східних і північно-східних напрямів, 1-10 м/с.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?