Що приготувала природа Україні на неділю?

10 грудня, у неділю, в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями. Можливий невеликий дощ зі снігом. У західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу зі снігом. Температура повітря вночі складе -6…+10 градусів, удень -3…+14. Вітер змінний, переважно західних, південних, південно-західних, південно-східних і північно-західних напрямів, 1-10 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях — хмарна погода з проясненнями. У неділю можливий невеликий дощ. Уночі від – 2 до +5 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +2…+9. Вітер південно-східний і південний, 2-10 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У неділю висока ймовірність дощу. Вночі від – 1 до +6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +4…+10. Вітер південний і південно-західний, 1-6 м/с.

У Криму – переважно мінлива хмарність. У суботу на півострові буде суха погода. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі в межах +2…+10 градусів, удень — до +11…+14. Вітер західних, південно-західних, північно-західних і південних напрямів, 1-9 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжно-дощова погода. Температура вночі 0…+7 градусів. Денна температура повітря складе +7…+11 градусів. Вітер південно-східних і південних напрямів, 2-7 м/с.

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У неділю висока ймовірність мокрого снігу. Температура повітря вночі до -6…+1 градуса, вдень -3…+6. Вітер західний, північно-західний, південно-західний, південно-східний і південний, 1-6 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У неділю буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі від -5 до +1, вдень — від – 1 до +3 градусів. Вітер східний, південно-східний, північно-східний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У буде переважно суха погода, в неділю можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть -3…+8 градусів, удень 0…+10. Вітер західних, південно-східних, південно-західних і південних напрямів, 1-8  м/с.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?