Що приготувала нам природа на неділю

15 жовтня в Україні очікується переважно мінлива хмарність, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях — мінлива хмарність. У неділю в регіоні буде переважно дощова погода. Вночі від +4 до +9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +8…+16. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-8 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважно дощова погода. У Запорізькій області опадів не передбачається. Уночі від +6 до +10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +13…+18. Вітер північно-західний і західний, 3-9 м/с.

У Криму — переважно мінлива хмарність. У неділю на півострові буде дощова погода. У суботу в Ялті — без опадів. Температура повітря вночі в межах +8…+12 градусів, удень — до +14…+17. Вітер західних, північно-західних і північних напрямів, 2-6 м/с.

У східних областях — хмарна погода. У неділю в регіоні буде дощовито. Температура вночі +5…+9 градусів. Денна температура повітря складе +10…+16 градусів. Вітер північно-західних, південно-західних і західних напрямів, 2-8 м/с.

У західних областях — мінлива хмарність. У регіоні переважно без опадів. Температура повітря вночі до +1…+11 градусів, удень +8…+18. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах — мінлива хмарність. У неділю в регіоні буде без опадів. Температура повітря вночі від +4 до +9, удень — від +13 до +16 градусів. Вітер західний, південно-західний, північно-західний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях — мінлива хмарність. У неділю в регіоні буде переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +8…+13 градусів, удень +10. +20. Вітер північно

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?