Що обіцяють нам синоптики на четвер 

18 серпня в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода, інформує Sinoptik.ua. У північних, центральних і місцями в південних областях висока імовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі складе +5…+21 градус, удень +18…+32. Вітер змінних напрямків, переважно західних, південних, південно-східних, південно-західних, північних, північно-західних і північно-східних, 1-6 м/с, у південних областях надзвичайно висока пожежна небезпека. 

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою.Вночі повітря охолодитися до +12…+16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +21…+28. Вітер південний, східний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно опадів не передбачається. В Одеській області можливий дрібний дощ з грозою. Уночі стовпчики термометрів покажуть +14…+20 градусів, удень повітря прогріється до +24…+32. Вітер північний, західний, північно-західний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека. У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Феодосії висока ймовірність дощу з грозою. Вночі температура повітря складе +17…+21 градус. Денна коливатиметься від +28 до +30. Вітер північний, західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно без опадів. Уночі до +15…+20 градусів, денна температура повітря складе +28…+31. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +5…+11 градусів, удень підніметься до +18…+22. Вітер південних, східних, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с. У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +8, удень до +22 градусів. Вітер переважно південний, західний, південно-західний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть +12…+17 градусів, удень – від +22 до +28. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-3 м/с.

Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер

18 серпня в Чернігівській області збережеться хмарна погода з проясненнями. У Чернігові, Семенівці, Щорсі, Городні, Ніжині, Сосниці, Прилуках, Борзні, Бобровиці, Острі можливий дрібний дощ з грозою за даними Sinoptik.ua. Уночі очікується до +14…+15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24…+27. Вітер південний, східний, південно-східний і північно-східний, 1-4 м/с. У кінці тижня встановиться мінлива хмарність, місцями – дощ з грозою.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?