Що нас очікує в останній день робочого тижня

У п’ятницю, 27 липня, в Україні очікується переважно мінлива хмарність. Майже на всій території країни буде дощова погода. У східних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +16…+23 градусів, удень +22…+32. Вітер змінних напрямків, переважно східний, північний, північно-західний, північно-східний і південно-східний, 1-5 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Вночі повітря охолодитися до +17…+22 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +27…+29. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-5 м/с.

У південних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +18…+22 градуси, вдень повітря прогріється до +26…+32. Вітер переважно північно-східний, східний, південно-східний та північний, 1-4 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Сімферополі, Керчі можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе +19…+23 градуси. Денна буде коливатися від +28 до +32. Вітер південний, західний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м / с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону буде без опадів. Уночі градусники покажуть +19…+22, денна температура повітря складе +30…+33 градусів. Вітер переважно східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +16…+20 градусів, удень підніметься до +21…+31. Вітер північно-західний, північний, північно-східний і західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі +18…+19, удень +22…+24 градусів. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +18…+21 градус, удень – від +25 до +30. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-5 м/с.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?