Що нас очікує по полудню в четвер?

6 грудня, у четвер, в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується сніжно-дощова погода. У західних, місцями в північних, південних областях, у Криму та в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -9…+3 градуси, вдень – -4…+7. Вітер змінних напрямків, переважно східних, північно-східних, західних, північно-західних, південно-західних і північних, 1-10 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода. У Сумській області, місцями в Чернігівській можливий невеликий сніг. Вночі повітря охолодитися до -7…-2 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до 0…+2. Вітер північний і північно-західний, 1-6 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -5…0 градусів, удень повітря прогріється до -2…+2. Вітер північний і північно-західний, 4-10 м/с.

У Криму переважатиме мінлива хмарність. На півострові очікується суха погода. В Ялті можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе -2…+3 градуси. Денна буде коливатися від 0 до +7. Вітер північний і північно-західний, 1-7 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі до -2…0 градусів, денна температура повітря складе -1…+1. Вітер північний і північно-західний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -9…-2 градусів, удень підніметься до -4…+3. Вітер західних, північних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі до -4…-2, вдень до -1…+2 градусів. Вітер переважно північно-східних, північно-західних, північних, південно-західних і західних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні висока ймовірність мокрого снігу. Вночі стовпчики термометрів покажуть -7…0 градусів, удень – від -1 до +2. Вітер північний і північно-західний.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?