Що думають про нового президента ФК «Десна»

Володимир Левін — новий президент ФК Десна.

26 жовтня 2017 р. президентом футбольного клубу «Десна» став Володимир Левін. Екс-президент клубу Олексій Чеботарьов, який створив в Чернігові команду рівня Прем’єр-ліги, задля успішного розвитку клубу прийняв рішення про передачу Десни новому власнику.

Видання ФутболДесна нагадало, що Олексій Чеботарьов очолив команду в 2010 році і саме за його керівництва клуб досягнув найвищого результату в своїй історії – в сезоні 2016/2017 Десна зайняла друге місце в чемпіонаті Першої Ліги та завоювала пряму путівку до елітного дивізіону. Крім того, за керівництва Олексія Чеботарьова в Чернігові проводилася активна робота по покращенню інфраструктури клубу.

Новий президент клубу Володимир Левін подякував попередньому керівництву за досягнуті результати і заявив, що Десна продовжить розвиток згідно раніше вибраного вектору, а перед командою буде стояти завдання на підвищення в класі вже в нинішньому сезоні.

Екс-президент Десни (1999 – 2007) Іван Чаус також прокоментував зміни в чернігівському клубі:

Команда перед собою ставить максимальні завдання, для історії “Десни” це вперше, коли “Десна” зробила прорив і, практично, за спортивним принципом увійшла до Прем’єр-Ліги. До Олексія Чеботарьова таких амбіцій ні у кого не було. Це великий плюс. Приємно, що разом з цим почала зростати інфраструктура клубу. Звісно, це заслуга керівництва клубу. Я завжди акцентував увагу, що все-таки варто більшу увагу приділити спортивним школам і зробити більший акцент на вихованні місцевих перспективних футболістів, але і в цьому напрямі клуб розпочав правильну роботу. Плюс клуба у відсутності чехарди на тренерському містку: є стабільний склад, є стабільний тренер і є стабільне фінансування – і це дуже важливо. Є надія, що новий президент клубу продовжить ту роботу, яку розпочали під керівництвом Олексія Чеботарьова”.

Віце-президент Десни Ігор Базалінський: впевнений, що новий власник принесе тільки позитив

“Рішення президента “Десни” Олексія Чеботарьова залишити посаду вважаю правильним і розумним, яким би складним воно не було для нього особисто і для футбольного клубу в цілому. Я сподіваюся, більш того, впевнений, що новий власник клубу принесе тільки позитив і всі починання, які були при Олексієві Чеботарьові, будуть підтримані, клуб буде далі розвиватися і досягне заповітної мети – буде грати в Прем’єр-лізі. Що стосується мене особисто, то я готовий приймати активну участь у житті клубу. За час моєї роботи в Десні, я приріс душею до клубу, тому завжди буду допомагати рідній команді. Ніхто нікуди не дівається, всі на місці, всі допомагатимуть і братимуть участь в цьому проекті. Чернігів буде представлений в елітному дивізіоні, адже і команда, і вболівальники, і всі жителі міста заслуговують на це, а нове керівництво клубу зробить все можливе, щоб ця багаторічна мрія стала реальністю”.

Екс-президент Десни Олександр Поворознюк про зміни в чернігівському клубі 

Нинішній президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк має в своїй біографії період керівництва ФК «Десна» Чернігів (2009 – 2010).

– Олександре Григоровичу, у 2009 році ви очолювали чернігівську Десну. Тож точно знаєте, в якому стані перебував клуб і чим це все могло закінчитися. Розкажіть більш детально про той період.

– Клуб дістався мені за борги і я відразу взявся за роботу, намагаючись повернути його до життя. Тоді були досить непрості часи, країна лише піднімала голову після світової кризи і ми намагалися знайти можливості для того, щоб вдихнути нове життя у команду і в ледь не повністю зруйноване господарство клубу.

Зрозуміло, що було дуже і дуже складно. Навколо клубу було багато політики, здебільшого негативу підливали ті, хто не бажав розвитку «Десни». Але я скажу, що мені не соромно за часи мого президентства. Шкода, що багато вболівальників не знали всієї правди, наскільки влада не тільки не допомагала, а й заважала руху вперед. А я і не хотів розвивати цю тему у ЗМІ, вирішивши все замкнути на собі. Певно, саме через це було багато критики, через що, природно, я дуже переживав.

– Через певний час після вас клуб очолив Олексій Чеботарьов, що можете про нього сказати?

– Про амбіції цієї людини можна говорити багато. У нас завжди були чесні і прозорі стосунки. Я впевнений, що Олексій був на своєму місці. Це помітно по його роботі. Саме під його керівництвом клуб уперше в історії досяг найбільших кар’єрних висот і завоював місце у Прем’єр-Лізі. Якби не закулісні рішення, які не дозволили кубу заграти у вищому дивізіоні.

– За останні роки Десна значно покращила свої показники як у результатах, так і в інфраструктурі. Як вважаєте, наскільки важливий внесок у це зробив Олексій Чеботарьов?

– Стадіон імені Юрія Гагаріна давно потребував реконструкції. І якби не Чеботарьов, то інфраструктура й досі була б запущеною. А зараз завдяки йому перестелене поле, зроблено косметичний ремонт приміщень, збудовано тренувальне поле і харчовий блок – все це лише зробить «Десну» сильнішою. Це мінімальні вимоги справжнього професіонального клубу, який має великі амбіції і плани. А вони у «Десни» на достатньому рівні.

– Сьогодні стало відомо, що в Десні буде новий президент. Ваші враження від таких змін?

– Будь-які зміни покликані зробити струс на всіх рівнях команди.  Наскільки я розумію, після цих змін “Десна” буде відповідати всім вимогам Атестації для клубів УПЛ і я лише аплодую такому рішенню. Таким чином, «Десна» переходить від слів до діла у рамках Атестування футбольних клубів ФФУ, впевнений, що новий власник клубу продовжить розвиток чернігівського футболу. Залишилося підтвердити амбіції спортивним результатом.

Коротка біографія нового президента Десни Володимира Левіна:

Володимир Ілліч Левін народився 1 червня 1970 року в місті Києві в сім’ї інтелігентів: батько – інженер – конструктор, мати – економіст. В 1985 закінчив Середню школу №165 м. Києва. У цьому ж році був зарахований до Київського технікуму радіоелектронного приладобудування за спеціальністю радіотехнік- технолог.

З 1989 по 1991 проходив строкову військову службу у Збройних силах СРСР.

Навчання у ВНЗ:

1991- 1996 – навчання у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу (м. Київ) на факультеті «Економіка і підприємництво».
1994- 1999 – навчання у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана на факультеті «Фінанси», захистив дипломну роботу за темою «Аналіз фінансової діяльності українських підприємств», присвоєна кваліфікація «Економіст».

Наукова діяльність:

2012- 2016 – навчання в Державній навчально-науковій установі «Академія фінансового управління» при Міністерстві фінансів України.
2016 – захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю: «Гроші, фінанси, кредит» на тему «Удосконалення оподаткування малого та середнього бізнесу в Україні в умовах євроінтеграційних процесів» та рішенням вченої ради здобув наукову ступінь «Кандидат економічних наук».

Трудова діяльність:

1992-1994 – заступник Директора ТОВ «Екофільтр», м. Київ.
1994- 1997 – референт Президента Міжрегіональної спілки «ЮГ-СЕВЕР» , м. Київ.
1997- 1998 – директор ТОВ «ХІМТРЕЙД ГРУП» , м. Київ.
1998- 2000 – головний бухгалтер СП «Україна-Канада ЛТД» , м. Київ.
2000- 2003 – фінансовий директор ТОВ «МЕТЕЛСЕРВІС ЛТД» , м. Київ.
2003- 2004 – заступник Генерального директора Державного підприємства «УКРРЕЗЕРВ» Держкомрезерва України, м. Київ.
2004- 2005 – фінансовий директор ДКТП «Хрещатик» Міністерства аграрної політики України, м. Київ.
2005- 2006 – директор ТОВ «Українська мандатна компанія», м. Київ.
2006- 2013 – директор ТОВ «КУА-АНПФ «ФК «Партнер-Капітал», м. Київ.
2013- т.ч. -директор ТОВ «АФ-ЛІЗИНГ», м. Київ.
2015- 2016 – аспірант в Державній навчально-науковій установі «Академія фінансового управління» при Міністерстві фінансів України.

Громадська діяльність:

2006- 2008 – Голова Дисциплінарного комітету СРО «Українська асоціація інвестиційного бізнесу».
2007- т.ч. – Віце-президент ТО «Український ринок».
2010- 2013 – співголова Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього бізнесу при КМУ.
2011- т.ч. – член Громадської ради при Міністерстві Фінансів України.
2013- т.ч. – голова АСОЦІАЦІЇ “АСОЦІАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ”, м. Київ. 2013-т.ч. – голова робочої групи з питань діяльності ринків при Раді підприємців при Кабінеті Міністрів України.
2013- т.ч. – член Раді підприємців при Кабінеті Міністрів України.
2013 – отримав Подяку Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні.
2015 – т.ч. – депутат Київської міської ради VIII скликання.

Одружений, має двох синів.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?