СБУ залишила дітей-інвалідів без обіду. Відео

СБУ намагається паралізувати діяльність курортного комплексу Буковель через обшуки готельно-ресторанних об’єктів.

Днями Служба Безпеки України заявила, що розкрила масштабну схему привласнення коштів Дорожнього фонду України. А для цього їм потрібно було здійснити ще більш масштабніші заходи, через які паралізували на деякий час роботу харчових закладів, що розташовані на території знаменитого Карпатського туристично-курортного комплексу Буковель, що в Івано-Франківській області.

Люди в масках стали перевіряти унітази та каструлі в ресторані «SALO», кафе «Bugi.L» та інших, напевно сподіваючись і там знайти щось крамольне. Шукали довгенько, не дивлячись на те, що в цей час повинні були обідати не тільки дорослі, а й діти з фізичними вадами, якими опікується народний депутат України Олександр Шевченко, і який, власне, зі своєю командою створив цей унікальний курорт на Прикарпатті.

Чогось і щось шукали не лише в ресторанах та кафе. Активно і майже одночасно нишпорили і в кількох фірмах, до яких причетний так чи інакше Олександр Шевченко — претендент у кандидати на посаду Президента України. Обшуки навіть провели на окремих об’єктах і в Івано-Франківську.

Невідомі зі зброєю і в масках виламували двері, вривалися в офіси та утримували всередині працівників. Вони зламували сейфи, обшукували кожну шпаринку, причому, не говорили, що шукали. Цікаво, що в протоколах потім так  і напишуть: нічого не знайшли в рамках даного кримінального провадження.

У цей час тут проходив медіа-фестиваль «Буковель: Натхнення — прагни до вершин», на який прибули представники ЗМІ з усіх регіонів України, а організував цей фестиваль Український журналістський фонд у партнерстві з Національною Спілкою журналістів України.

В той же день, коли подія набула розголосу, в СБУ повідомили, що слідчих цього відомства цікавлять документи щодо фінансово-господарських відносин між Товариством «ПБС» (це дорожня компанія, яка виробляє асфальт та займається ремонтом автошляхів) і Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Це все стає якось дивним. Чи не так? Адже при чому тут харчові комплекси в Буковелі?

Звичайно, що через обшуки дітки з ДЦП залишилися без обіду, голодними.

Насправді, як стало відомо з деяких джерел, центральна влада вирішила приХватизувати услід за Приватбанком і курортне містечко з європейським рівнем життя — Буковель. Адже народний депутат Олександр Шевченко не лише близький соратник Ігоря Коломойського, який, як відомо, створив Приватбанк, а й один із лідерів партії «Укроп».

Натомість, регіональна структура Служби безпеки України не бачить, як у неї під носом нещодавно відбулася подія, яка відверто шокує − у Берегові на Закарпатті «урочисто», але таємно, видали вкотре угорські паспорти громадянам України. Тут наше славне українське відомство не працює: ані в масках, як було у Буковелі, чи то без них.

Засновник туристичного курорту Буковель, народний депутат України Олександр Шевченко такі обшуки СБУ назвав «політичним замовленням глави держави» та «фальсифікацією кримінальних справ».

Нардеп пов’язав обшуки зі своєю опозиційною діяльністю та наміром балотуватися на пост глави держави на наступних президентських виборах.

Парламентар нагадав, що чинна влада уже не вперше переступає закон для того, аби її окремі представники могли втриматися на своїх посадах.  Торгівля з агресором, здача українських патріотів російському ФСБ, розкрадання військового бюджету – далеко не повний перелік «перемог» чинної влади.

Сергій Вітер

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?