Рупор Кремля «Успішна країна» можуть ліквідувати

Відома своєю антиукраїнською зацікавленістю партія «Успішна країна» може припинити свою діяльність на території України.

7 листопада в Окружному адміністративному суді міста Києва відбулося чергове засідання за позовом Міністерства юстиції України про примусову ліквідацію політичної партії «Успішна країна». Третіми сторонами процесу виступає Генеральна прокуратура і Служба безпеки України.

Про цей повідомляє видання «Успішна варта» – дітище «Успішной країни».

Суддя задовольнив клопотання адвокатів про право залучити до слухання справи письмові або усні заяви керівництва політичної ради партії «Успішна країна».

Як повідомляє видання, це рішення, за оцінкою адвокатів, ускладнює завдання Мін’юсту ліквідувати політичну партію за спрощеною процедурою як «юридичну одиницю».

Адвокат Олександр Дульський вважає, що справа про ліквідацію партії має всі ознаки політичного характеру. Однак при цьому адвокат чомусь не помічає масу ворожих дій, в т.ч. і через публікації цієї партії, до всього українського в нашій країні, і особливо до заперечення основ української державності.

Наступне засідання про ліквідацію політичної партії «Успішна країна» призначено на 12 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що головою партії «Успішна країна», з приставкою «почесним», є Олександр Клименко — він очолював свого часу Державну податкову адміністрацію в Донецькій області, а з листопада 2011 року і по 2014 рік обіймав посаду керівника Державної податкової служби України (ДПСУ).

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?