Росіянин прикладав розпечену праску до тіла потерпілого

Судитимуть за розбійні напади, поєднані із заволодінням майном більш як на 7 млн грн, інофрмують у прокуратурі Чернігівської області.

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівщини завершено досудове розслідування стосовно громадянина Російської Федерації, обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я потерпілого та погрозою застосування такого, вчинений за попередньою змовою групою осіб, особою, яка раніше вчиняла розбій, поєднаний з проникненням у житло, спрямований на заволодіння майном у особливо великих розмірах).

Встановлено, що у лютому минулого року, обвинувачений за попередньою змовою з особами, матеріали щодо яких виділені в окреме провадження, з метою заволодіння чужим майном проникли до будинку потерпілого у м. Чернігові та, застосовуючи до нього насильство, яке виразилось у зв’язуванні рук, заклеюванні рота скотч-стрічкою, прикладанні гарячої праски до живота, спини та кінцівок, заволоділи його майном на суму понад 37 тис грн.

Продовжуючи свої злочинні наміри, через декілька днів ті ж особи, з метою наживи проникли до будинку інших потерпілих у м. Сновськ та, застосовуючи насильство до них, заволоділи майном на суму понад 7 млн грн.

Наразі обвинувальний акт стосовно одного із фігурантів направлено до суду, за вчинене йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?