Робочі будні: не лише прохання, а й подяки

Бути народним депутатом означає не тільки ухвалювати закони і брати участь у роботі парламентських комітетів. Це й можливість спілкуватися з людьми, словом і ділом підтримувати їх у найскрутнішу годину, сприяти розвитку місцевих громад. Ось так, якщо коротенько, можна описати принципи роботи громадської приймальні Максима Микитася.

Інколи проблеми групуються за сферами вжитку, інколи — за сезонністю. Улітку це зазвичай ремонти й оздоровлення дітей, узимку — опалення, субсидії, брак палива, навесні — ліки й творчі проекти, а от восени — школи та медичні заклади. Але цьогорічний вересень видався винятковим — до приймальні почали надходити не лише листи з проханнями, а й із подяками.

Допомога амбулаторії на 300 тисяч гривень

Повертаємося до теми, тому що надійшла подяка за оновлення Іванівської амбулаторії: туди закупили меблі, медичне устаткування, витратні матеріали на 300 тисяч гривень.

Зокрема мова йде про апаратуру, яка нечасто зустрічається і в обласних клініках. Наприклад, автоматичний гематологічний аналізатор «Micro CC 20 Plus». Вартість лише цього апарата від американської фірми становить понад 200 тисяч гривень. Відповідно, дозволити собі таку розкіш можуть не так багато медичних установ. Також в Іванівській амбулаторії будуть у наявності дерматоскоп, індикатор внутрішньоочного тиску, аналізатор для визначення глюкози, холестерину, тригліцеридів, лактату й багато іншого. Усе якісне, сучасне, від кращих світових виробників.

Нині медична продукція вже надійшла до місця призначення, медики її отримали й не приховують радості.

Завідувачка Іванівської амбулаторії Марія Гуменюк пише у вдячному листі:

«Отримане обладнання дозволить значно покращити рівень надання медичної допомоги жителям Іванівської об’єднаної територіальної громади. Мешканці села відчувають турботу держави та реальні кроки реформування медичної галузі. Сімейні лікарі оснащені сучасним обладнанням, як того вимагає табель примірного оснащення, спроможні вчасно встановити діагноз, надати первинну медичну допомогу відповідно до затверджених протоколів.

Від жителів громади, колективу Іванівської лікарської амбулаторії щиро дякуємо за надану допомогу».

Дім, ремонт, майно пошкодила вода

Окрім цього, Максим Микитась і його громадська приймальня надали допомогу жінці, яка постраждала внаслідок підтоплення нинішнього літа. Це пенсіонерка Любов Данилівна Герасименко. Жінка живе на відомій усій Україні чернігівській вулиці Декабристів. Саме вона зазнала найбільших пошкоджень унаслідок підтоплення 30 червня цього року.

«Мій будинок стояв по вікна у воді, — розповідає господиня. — Я звернулася до громадської приймальні з проханням надати допомогу на проведення ремонтних робіт у будинку, який постраждав. Мені терміново потрібно замінити підлогу, відновити стіни. Також були пошкоджені всі меблі, речі та багато побутової техніки, тобто все, що було вдома».

Любов Данилівна звернулася з проханням придбати будівельні матеріали: гіпсокартон вологостійкий, шпалери, лінолеум, фарбу, цемент та інші необхідні для ремонту матеріали. За ініціативи народного депутата Максима Микитася працівники приймальні завезли жінці будівельні матеріали.

«Свою роботу як народного депутата я вбачаю, передусім, у тому, щоб дбати про країну, про свій округ, про людей, — сказав Максим Микитась. — Так, це означає тонни паперової роботи, постійне координування з моїми помічниками, зануреність у чернігівські проблематики. Але, повірте, коли хоча б одна людина каже «дякую», я розумію — усі ці зусилля були не марними».

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?