Пункти обігріву запрацювали у Чернігові

У Чернігівській міській лікарні №2 цілодобово працює пункт обігріву. 
Зважаючи на значне зниження температури повітря, у місті розпочали працювати цілодобові стаціонарні пункти обігріву. Серед них і Чернігівська міська лікарня №2, яка знаходиться за адресою: вул. 1 Травня, 168. Пункт обігріву розташований у приймальному відділенні медичного закладу.
Як зазначила завідувачка відділення Наталія Ястремська, пункт обігріву функціонує щороку, коли на вулиці спостерігається значне зниження температури.
Пункт відкритий вже тиждень. Відвідувачі надходять щодня.
За реєстраційними даними, таких налічується дев’ятеро, хто звернувся впродовж 2019 року.
Це пересічні громадяни, вони гріються, співробітники пригощають їх гарячим чаєм, варенням.
Є такі відвідувачі, що залишаються на ніч.
Обов’язковою умовою відвідування пункту є медичне дослідження. Черговий лікар вимірює тиск, пульс, обов’язково здійснюється рентген легенів, перевірка на педикульоз. Якщо стан погіршується, то залучаються й інші спеціалісти.
На жаль, серед відвідувачів бувають і ті, хто веде не зовсім здоровий спосіб життя. Мусимо констатувати, що є й ті клієнти, що приходять постійно, просять їсти й пити. Обморожених у цьому році не було.
Перелік визначених місць, які працюватимуть цілодобово:
▪ міські лікарні (приймальні відділення):
− №1 (просп. Миру, 44);
− №2 (вул. 1 Травня, 168);
− №3 (вул. 1 Травня, 170);
− №4 (вул. Текстильників, 36);
▪ приміщення громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» (вул. Святомиколаївська, 33);
▪ приміщення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул. Шевченка, 160).
Уляна Ковальчук

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?