Пункт тимчасового тримання перевірили правозахисники

Офіс Омбудсмана перевірив Пункт тимчасового тримання Чернігівського прикордонного загону на дотримання протиепідемічних заходів.

Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівські області Ірина Жмака та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Алла Лепеха здійснили моніторинговий візит до Пункту тимчасового тримання Чернігівського прикордонного загону. 
Захід спрямований на вивчення стану забезпечення заходів із запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Про це повідомила пресслужба Офісу Омбудсмана. 

— У Чернігівському прикордонному загоні здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, з метою перешкоджання потраплянню на його територію коронавірусної хвороби, інфікування військовослужбовців та утримуваних осіб. Проте, не зважаючи на значну роботу, проведену із запобігання та недопущення поширення COVID-19, мають місце окремі недоліки. Зокрема, не забезпечується фіксація видачі військовослужбовцям засобів індивідуального захисту (маски, рукавички), в зв’язку з чим неможливо перевірити дотримання періодичності їх зміни. Також не фіксується недопуск на роботу військовослужбовців з ознаками підвищеної температури, хворобливого стану. Відсутні графіки проведення прибирання/обробки приміщень, — йдеться у повідомленні. 

Крім того, монітори зазначили, що в ПТТ не вживаються заходи щодо обліку, централізованого збору та подальшої утилізації використаних засобів індивідуального захисту. 
—При вході до Чернігівського прикордонного загону був відсутній санітайзер для обробки рук, однак під час перевірки цей недолік був усунутий. За підсумками моніторингового візиту готується звіт та будуть направлені відповідні акти реагування, — зазначили в Офісі Омбудсмана.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?