Промосковські священики у Чернігові займаються фейком

Московські церковники всіляко протидіють незалежній Україні, аби й надалі панувати в нашій державі. Вони не можуть просто збагнути ніяк, що в незалежній державі повинна бути й своя церква, тим більше, відокремлена від такої імперської країни, яка світові несе війну та кровопролиття. А такою є якраз сусідня Росія.

В Україні діє її надпотужна інституція — УПЦ Московського патріархату. Прислужникам “велєно”, щоб вони втокмачували своїм прихожанам та усім громадянам, де тільки можна, що не варто ніби-то боротися проти “братнього” народу, бо “все рівно Росія забере Україну під себе”.

А нещодавно московська братія в церковних рясах у Чернігові вдалася ще до однієї антиукраїнської, а раз так, то проросійської акції — церковні “активісти” стали збирати підписи проти надання самостійності Українській церкві. Дивує сам механізм такого збору.

Як видно з відео, що відзняте у Єлецькому монастирі м. Чернігова та Троїцькому кафедральному соборі Чернігівської єпархії УПЦ МП, такі підписи можна ставити за себе, за дружину, за сусіда, і навіть за кого завгодно — аби тільки їх кількість набирала своєрідну прогресію.

У запропонованих авторами відео дивує й лексика «святих отців», що мерзенно обманють прихожан. За їх словами, підписи збирають щоб “…не допустити розкольників!” Отакої! Свою церкву мати — це, на думку московських попів, означає розкольництво.  А особливо, як видно це з відео, вражає фраза о. Романа, священика Єлецького монастиря – «лукаві греки». Це так він принизливо говорить про Вселенського патріарха, до якого пишуться їхні звернення!!! Чомусь о. Роман та інші прокремлівські служителі не хочуть згадувати дії Московської церкви, коли вона відокремилася від Київської митрополії (а то дійсно було розкольництво, за яке прготягом 170 років Вселенська церква не визнавала Московську на той час самозванну патріархію).
Відео, краще ніж будь-які слова, демонструє механізм фейкового збору підписів, що проводить УПЦ МП проти надання автокефалії Українській церкві.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?